Футбольные лагеря MB soccer events
 

Голландський футбольний табір «I love oranje» 2017

на спортивно-тренувальній базі футбольного клубу «Металіст»

голландский футбольный лагерь Мастер мяча 2017

Футбольна школа «Майстер м’яча» відкриває набір в літній футбольний табір, який пройде в липні 2017 на тренувальній базі ФК «Металіст» в сел.Високий. Запрошуємо хлопчиків і дівчаток 2010-2001 р.н. з рівнем підготовки середній і вище

Літній футбольний табір «I love oranje» – це європейський підхід до тренувального процесу під керівництвом тренера TSM ACADEMY (Нідерланди) і тренерського складу школи «Майстер м’яча» (Україна).

Це можливість поліпшити технічні та тактичні футбольні навички. Програма тренувального процесу розроблена футбольної академією TSM ACADEMY і спрямована на інтенсивне вдосконалення індивідуальних технічних, тактичних і фізичних якостей гравців.
Це комфортні умови проживання і тренувань в сучасному спортивно – тренувальному комплексі, який служив тренувальною базою європейським національним збірним під час Євро-2012.
Це нові знайомства, яскраві враження і насичена екскурсійно-розважальна програма.
Уже традиційний для українського дитячого футболу, Голландський футбольний табір «I love oranje» влітку 2017 року відбудеться в Харківській області, в смт Високий, на спортивно-тренувальній базі футбольного клубу «Металіст». Цей комплекс – культове для українського футболу місце. Тут готувалися до виступів на національних і європейських турнірах гравці «Металіст», під час Євро-2012 базувалися і проводили передматчеве тренування збірні Данії, Португалії та Німеччини. А зараз на сучасних футбольних полях комплексу будуть відточувати футбольну техніку хлопці з табору «I love oranje».
У 2010-2012 рр в оснащення бази «Металіст» приватними інвесторами було вкладено рекордні для України кошти – понад 24 млн дол. США. Результатом реконструкції став сучасний спортивно-тренувальний комплекс, що повністю відповідає вимогам УЄФА, з оздоровчої та готельною інфраструктурою, з найчистішим повітрям і неймовірною кількістю зелені. Ідеальне місце для спорту і відпочинку!
І, звичайно ж, база «Металіст» ідеально підходить для табору «I love oranje», в якому вже п’ятий рік поспіль збираються хлопці з різних футбольних шкіл і академій України, таких як Металіст, Дніпро, Шахтар, Чорноморець, а також шкіл з інших країн – Росії, Білорусі, Голландії, Грузії та Ізраїлю. Модернізовані футбольні поля як з штучним, так і з натуральним покриттям дозволяють проводити тренування в будь-яку погоду. Басейн, тренажерні і спортивні зали, а також готельний комплекс забезпечать міської комфорт тренувань і відпочинку.
Насичена тренувальна програма, спілкування з європейськими тренерами і ровесниками з різних країн, розваги, екскурсії та активний відпочинок – все це зробить ваші літні канікули яскравим і незабутнім подією!
База металлист

База металлист

База металлист

База металлист

Учасникам «Майстер м'яча» —
за запитом
Фотозвіт
  • Спортивно-тренувальна база футбольного клубу «Металіст» в сел.Високий
  • 2 зміни по 10 днів, з 01.07 по 10.07, з 10.07 по 20.07
  • хлопчики і дівчатка 7-16 років
  • Середній та вище рівень футбольної підготовки
  • футбольні тренування за методикою TotalSoccerMethod, спортивні ігри, міні -ігри (small - sidedgames), розважальна програма
  • тренерський склад: головний тренер табору - тренер академії Total Soccer Method (Нідерланди) , тренери футбольної школи «Майстер м'яча»
  • У вартість входять футбольна програма, розважальна програма, фірмова форма, проживання, 4-х разове харчування та вода, страховка, парк Горького, екскурсії
  • Вартість без проживання -
  • Вартість для учасників «Майстри м'яча» - за запитом
  • особливі умови для групових і командних заявок
  • оплата путівки не пізніше, ніж за 15 днів до початку зміни
  • Замовити путівку
Завершений
голландский футбольный лагерь 56
 

Новини

актуальная информация

Усі новини
img12
 

Відгуки батьків

наших футболістів

Усі відгуки
img10
 

Контакти

зворотний звязок

Футбольні табори MB soccer events