Футбольные лагеря MB soccer events
 

Голландський футбольний табір «I love oranje» 2019

на спортивно-тренувальній базі футбольного клубу «Металіст»

футбольный лагерь 2019

Найкраще літо 2019 у Голландському футбольному таборі I love oranje

Шостий футбольний табір I love oranje пройде в липні-серпні 2018 на тренувальній базі ФК «Металіст» в сел.Високий. Запрошуємо хлопчиків і дівчаток 2010-2001 р.н. з рівнем підготовки середній і вище

Уже вшосте хлопці з більш ніж 10 країн світу під керівництвом тренера футбольної академії TSM ACADEMY (Нідерланди) удосконалюватимуть свою футбольну майстерність. І відпочивати – в одному з наймальовничіших місць Слобожанщини

В 2018 році ми повертаємося на тренувальну базу ФК «Металіст» в сел. Високому, що в 20-ти км від Харкова. Незважаючи на те, що кожен наш табір проводився на базі кращих спортивних комплексів країни, саме футбольний табір I love oranje-2017 у Високому став «хітом» футбольного літа 2017 року. Табір запам’ятався як ідеальне місце для тренувань і відпочинку – це сучасний спортивно-тренувальний комплекс, що повністю відповідає вимогам УЄФА, з оздоровчої та готельною інфраструктурою, з найчистішим повітрям і неймовірною кількістю зелені.

Його відвідали майже сто хлопців з різних футбольних шкіл і академій України: Металіст, Дніпро, Шахтар, Чорноморець, а також шкіл з інших країн – Голландії, Грузії та Ізраїлю. І в 2019 році ми очікуємо не менше представницький склад, хлопці з США, Голландії та Ізраїлю вже подали свої заявки.

Отже, футбольне літо 2019 року оголошується відкритим – вас чекає Голландський річний футбольний табір I love oranje-2019.

I love oranje-2019 – це:

Насичена тренувальна програма під керівництвом тренерів з Голландії та України, спілкування з європейськими тренерами і ровесниками з різних країн, розваги, екскурсії та активний відпочинок.

Європейський підхід до тренувального процесу, спрямований на індивідуальний розвиток гравця.

Можливість поліпшити технічні та тактичні футбольні навички. Програма тренувального процесу розроблена футбольної академією TSM ACADEMY і спрямована на інтенсивне вдосконалення індивідуальних технічних, тактичних і фізичних якостей футболістів.

Це комфортні умови проживання і тренувань в сучасному спортивно – тренувальному комплексі, який служив тренувальною базою європейським національним збірним під час Євро-2012.

Це нові знайомства, яскраві враження і насичена екскурсійно-розважальна програма.

IMG_0213 копия

IMG_0220 копия

IMG_0317 копия

IMG_0535 копия

IMG_0726 копия

IMG_3087

IMG_3610

IMG_4876

IMG_7059

 

Вартість:
13500 грн/зміна
  • Спортивно-тренувальна база футбольного клубу «Металіст» в сел.Високий
  • 1 зміна 01.07-10.07, 2 зміна 11.07-19.07
  • транспортування дітей самостійне
  • хлопчики і дівчатка 7-17 років
  • Середній та вище рівень футбольної підготовки
  • футбольні тренування за методикою TotalSoccerMethod, спортивні ігри, міні -ігри (small - sidedgames), розважальна програма
  • тренерський склад: головний тренер табору - тренер академії Total Soccer Method (Нідерланди) , тренери футбольної школи «Майстер м'яча»
  • 13500грн./зміна. У вартість входять футбольна програма, розважальна програма, два комплекти форми, проживання, 4-х разове харчування та вода, страховка, парк Горького, екскурсії
  • Вартість без проживання - 8500 грн./зміна
  • оплата путівки не пізніше, ніж за 15 днів до початку зміни
  • Замовити путівку
Завершений
Вартість:
13500 грн/зміна
Учасникам «Майстер м'яча» —
голландский футбольный лагерь 56
 

Новини

актуальная информация

Усі новини
img12
 

Відгуки батьків

наших футболістів

Усі відгуки
img10
 

Контакти

зворотний звязок

Футбольні табори MB soccer events