голландский футбольный лагерь 56
 

Футбольний табір «Майстер м’яча» в Батумі 2014 День 8

3.04.2014

Футбольны лагерь батуми 8-13

8-й день. 1 квітня. Ранкова пробіжка. Тест на точність удару. Батумський ботанічний сад. Спаринги з Динамо (Батумі).

Багато дітей готували розіграші на 1 квітня, але тренера їх опереділі – футболісти були підняті вночі на пробіжку, але добігши до найближчого перехрестя повернулися. Слід зазначити, що діти стоїчно і з гумором перенесли це випробування, не рахуючи того що деякі виконали це в піжамах і тапочках.

Ранок як завжди почалося з пробіжки по набережній. King of Batumi не зміг утримати свій титул – в змаганні на точність впевнено переміг Євген Кривонос (Харків) – він і став новим і на цей раз останнім «King of Batumi».
Після обіду діти з дорослими відвідали знаменитий Батумський ботанічний сад. Теплий сонячний день дозволив повною мірою насолодитися красою дивовижних рослин, привезених сюди з усіх куточків земної кулі. Після прогулянки футболісти поспішили до табору – адже там їх вже чекали суперники- футболісти дитячої академії Динамо (Батумі). Було зіграно два матчі по 2004 р збірна Майстер м’яча перемогла з рахунком 2: 1 (голами відзначилися Данило Маліков і Олександр Бабаєв). Збірна Майстер м’яча 2005 поступилася в напруженому поєдинку з рахунком 5: 6 (голи забили: Максим Горло, Арсеній Крюков, Олександр Кільовий, Дмитро Степаненко оформив дубль)

голландский футбольный лагерь 56
 

Новини

актуальная информация

Усі новини
img12
 

Відгуки батьків

наших футболістів

Усі відгуки
img10
 

Контакти

зворотний звязок

Футбольні табори MB soccer events