голландский футбольный лагерь 56
 

Заняття з легкої атлетики в 1-му Міському футбольному таборі

2.06.2017

1-gorodskoy-legkay-atletika

У цьому році в рамках 1-го Міського футбольного табору будуть проводитися заняття з легкої атлетики для дітей від 9 років. Заняття, як і в минулому році, будуть проходити з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 10:00 на футбольних полях парку Горького.

Тренування футболістів повинні складатися не тільки з ігор, дуже важливо, щоб юні спортсмени отримували комплексну фізичну підготовку. Заняття з легкої атлетики сприяють розвитку витривалості, швидкості, реакції та інших якостей так необхідних футболістові.

Але тут важливо правильно розподілити навантаження, враховуючи стан здоров’я дитини, її особливості та вміння. Тому проводити заняття буде тренер вищої категорії Микола Миколайович Халаїм. Під його керівництвом тренувалися такі спортсмени як Артем Бесєдін – гравець молодіжної збірної України, нападаючий футбольного клубу «Динамо»; Віталій Іванко – гравець харківського клубу «Геліос», що має досвід виступу в прем’єр-лізі і неодноразово запрошувався до складу юнацьких збірних з футболу; Марина Пупова – фіналістка Чемпіонату світу, майстер спорту міжнародного класу та ін.

Вартість занять – 500 грн в тиждень.

Попередній запис за телефоном: (066) 223-13-33

голландский футбольный лагерь 56
 

Новини

актуальная информация

Усі новини
img12
 

Відгуки батьків

наших футболістів

Усі відгуки
img10
 

Контакти

зворотний звязок

Футбольні табори MB soccer events